1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png


Szkolenia z auto detailingu w Warszawie

ShineFactory to firma detailingowa z kilkuletnim doświadczeniem. Przez ten czas w profesjonalny sposób zajęliśmy się niezliczoną ilością aut, a już ok. 500 przedstawiliśmy w pełnych fotorelacjach na naszej stronie w dziale projekty.

Tym razem jednak pragniemy zaproponować szkolenia z pielęgnacji i kosmetyki aut. Kilkudniowe szkolenie w skrócie obejmować będzie dokładne zapoznanie się z rynkiem oraz wszelkimi produktami kosmetyki aut, poznanie praktyczne metod korekty lakierów, przedstawienie różnorodnych metod zabezpieczania lakierów oraz przede wszystkim przekazanie tajników wiedzy.

Jeśli szukasz pomysłu na swój biznes i chcesz otworzyć firmę lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności szkolenie jest przeznaczone dla Ciebie.

Od kilku lat przeprowadziliśmy dziesiątki szkoleń, a osoby po ukończeniu często prowadzą z powodzeniem swoje firmy oraz mają z nami stały kontakt.

Szkolenia dzielimy na 3 dni.

Każdy dzień trwa około 8 godzin.

Oczywiście podczas szkolenia dzielimy się naszym doświadczeniem oraz tajnikami pracy które poznaliśmy przy okazji wieloletniej praktyki, a o których nikt nigdzie nie pisze.

Każde szkolenie kończy się wystawieniem certyfikatu ukończenia szkolenia, spisem wszystkich używanych i wspomnianych środków oraz info jak ich używać w praktyce oraz bardzo kompleksowym poradnikiem.

Zawsze każdy szkolony jest traktowany z jak największą uwagą.

Koszty szkolenia- Wycena indywidualna

UWAGA!

3. Darmowe szkolenie dla osób bezrobotnych- więcej info przy kontakcie telefonicznym.

Szkolenie może być całkowicie finansowane z urzędu pracy.
Posiadamy aktualny wpis do Rejestru Insytucji Szkoleniowych

Numer ewidencyjny: 2.14/00158/2019