TEL: 534-724-868 | FORMULARZ KONTAKTOWY

1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png


Zabezpieczenie nowego auta

Dla posiadaczy nowych aut oraz aut o doskonałym stanie lakieru przygotowaliśmy specjalny pakiet ochronnych powłok ceramicznych. Posiadając nowe auto musimy pamiętać aby utrzymywać lakier w jak najlepszym stanie. Najnowsze lakiery wodne są bardzo delikatne, narażone na matowienie przez promieniowanie UV, wżery od ptasich odchodów czy innych naleciałości drogowych jak smoła czy soki z drzew, mikrorysy i zmatowienie od mycia mocną chemią itp itd . Dzięki naszemu pakietowi przygotujemy Twoje auto najbezpieczniejszymi metodami i zabezpieczymy przed niekorzystnymi warunkami spotykającymi auto w trakcie użytkowania.
W pakiecie tym staramy się zabezpieczyć każdy detal auta- Lakier, felgi, klosze lamp, szyby, el. chromowane oraz nielakierowane itp itd. Przed zabezpieczeniem auto przechodzi wielogodzinny etap przygotowawczy, zostaje dokładnie oczyszczone z naleciałości oraz zabezpieczeń fabrycznych (kleje, resztki samarów) oraz przechodzi delikatną korektę niedoskonałości pofabrycznych oraz posalonowych, potransportowych.
Oczywiście do zabezpieczenia auta stosujemy najlepsze powłoki ceramiczne z całego świata.
Na życzenie klienta zabezpieczymy także wnętrze auta w każdym detalu kosmetykami najwyższej ligi, zaimpregnujemy skóry.
Ściągniemy z auta koła, zabezpieczymy nadkola, wnętrza felg, zaciski hamulcowe aby w tych trudnych warunkach było je jak najłatwiej utrzymać w idealnym stanie.
Zabezpieczymy także elementy komory silnika aby mniej się brudziła i długotrwale wyglądała schludnie i świeżo.
Polecamy także uzupełnienie zebzpieczenia nowego auta poprzez zabezpieczenie folią ochronną - www.shinefactory.pl/folie-ochronne
Zapraszamy Shine Factory Warszawa

Zakres cen- zapraszamy do cennika.

Prosimy o zapoznanie się z dokładną listą zabiegów przeznaczonych dla Twojego auta w pakiecie dla auta nowego, oraz zalet z nich wynikających.

 1. Z auta demontowane są koła w celu zabezpieczenia nadkoli, wewnętrznej strony felg oraz zacisków hamulcowych. Pozwoli to na zminimalizowane brudzenie oraz wżeranie się pyłu hamulcowego, ułatwi to zdecydowanie dalszą pielęgnację.
 2. Całe nadwozie auta jest bardzo dokładnie oczyszczane oraz odtłuszczane z fabrycznych naleciałości oraz już zebranych zabrudzeń nadwozia.
 3. Oczyszczenie dogłębne- glinkowanie
 4. Po wszelkich czynnościach auto jest dokładnie osuszane oraz obdmuchiwane w delikatny sposób nieszkodzący delikatnemu lakierowni.
 5. Inspekcja lakieru. Choć pracujemy z autem nowym, zwracamy uwagę na ewentualne niedoskonałości. 
 6. Delikatna korekta lakieru w celu usunięcia ewentualnych niedoskonałości posalonowych. Miejscowe mocniejsze usunięcie np. wżerów od owadów które bardzo szybko powstają w niezabezpieczonym delikatnym lakierze.
 7. Bardzo mocne i dokładne odtłuszczanie lakieru.
 8. Aplikacja wybranej powłoki ceramicznej na lakier.
 9. Aplikacja powłok ochronnych na resztę elementów auta jak szyby, felgi, lampy, el. plastikowe itp
 10. Zajęcie się detalami auta jak wnęki drzwi, opony, wlew paliwa, końcówki uk. wydechowego
 11. Zabezpieczenie komory silnika, aby na długi czas pozostała świeża i schuldnie wyglądająca. 
 12. Zaimpregnowanie wszelkich el. wnętrza, zabezpieczenie skór, el. plastikowych, materiałowych itp itd.